Naše služby zahrňujú všetko od komplexného vypracovania zmlúv až po promptné odovzdanie priestorov zákazníkom.

Na základe požiadaviek zákazníka vyberieme vhodný priestor podľa požadovaných kritérií. Následne náš pracovník dohodne obhliadku priestorov, kde doplní potrebné informácie, technické i administratívne a môže nastať uzavretie zmluvného vzťahu.

Zodpovedný prístup našich pracovníkov zvyšuje kvalitu ponúkaných priestorov. Ako vlastníci objektu ručíme za bezchybný stav a čistý priebeh obchodu.

Areál na ul. Mlynské Nivy 77 V Bratislave je uzavretý a strážený. Pre našich nájomníkov je sprístupnený 24 hodín denne, čo zabezpečujú pracovníci vrátnej služby. Kamerový systém zaručuje úplný prehľad o danom priestore. Možnosť parkovania v areáli pre nájomníka i pre jeho klientov, tiež označenie prevádzky prípadne využitie reklamnej plochy.

Vstup do objektu je možný aj s nákladnými automobilmi.V blízkosti sa nachádza Prístavný most, OBI obchod na Bajkalskej ulici.

Hotelovo – administratívny komplex na Radlinského ulici sa nachádza priamo v centre Bratislavy . Oproti sa nachádza Floriánske námestie, Blumentálsky kostol. V blízkosti sa nachádza pošta a daňový úrad.
V objekte na Radlinského ul. 27 máme k dispozícii na prenájom obchodné, kancelárske a skladové priestory.

Zaujímavosťou je novovybudovaný Hotel****Saffron, ktorý sa nachádza priamo v areáli s kongresovou sálou a možnosťou jej prenájmu pre obchodné rokovania, meetingy.

GARANTUJEME:

  • rýchle a spoľahlivé jednanie
  • rýchlu prípravu zmlúv
  • vysokú úroveň poskytovaných služieb
  • výhodné ceny na prenájom
  • diskrétnosť
  • maximálnu serióznosť

AK UPREDNOSTNÍTE NAŠE SLUŽBY, RUČÍME VÁM ZA VAŠU SPOKOJNOSŤ A ZA NAŠU KOREKTNOSŤ!